TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

SERİ İLAN, ELEMAN İLANI, EMLAK İLANI, KAYIP İLANI, VASITA İLANI, HÜRRİYET İK İLANI,

VEFAT İLANI, ANMA İLANI, ÖZEL DERS İLANI, BAŞSAĞLIĞI İLANI, TEŞEKKÜR İLANI,  INSERT DAĞITIMI

HÜRRİYET GAZETESİ İLAN SERVİSİ

Hürriyet Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

444 33 13

Seri ilanlarda neden Hürriyet Gazetesi'ni tercih etmeliyim?

• Hürriyet gazetesi günlük ortalama 450 bin bayi satışı ile istatistiklere göre 2 milyona yaklaşan bir okur kitlesine sahiptir.

• Hürriyet seri ilanlar; gazetenin kuruluşundan itibaren sayfalarında yer verdiği ilan ve reklamlara yönelik, artan ve değişen ihtiyaçlara paralel olarak yeniden revize edilmek suretiyle oluşturulan yeni sayfa ve sütün başlıkları ile okurlarına hizmet vermeyi hedefleyen seri ilanların geldiği son noktadadır.

• Yukarıdaki verilere göre ihtiyacınız olan eleman, iş, emlak, vasıta, duyuru ya da kayıp ilanı olsun ilan vermek için en doğru seçim Hürriyet seri ilanlar olacaktır.

 

GERİ

Türkiye'nin gazete ilan sitesi hurriyetseriilan.net her gün pek çok kişiye gazete ilanı hizmeti vermektedir. hurriyetseriilan.net'e üye olmadan, Türkiye'nin her yerinden tek numara; 444 33 13 ile hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük, en etkili, en çok okunan gazetesi Hürriyet'te Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; seri ilanlar, kayıp ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, vefat, anma, teşekkür, başsağlığı, mevlüt ilanları ve insert dağıtımı ile mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Hürriyet Gazetesi İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Hürriyet Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya