Hürriyet Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

444 33 13

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

SERİ İLAN, ELEMAN İLANI, EMLAK İLANI, KAYIP İLANI, VASITA İLANI, HÜRRİYET İK İLANI,

VEFAT İLANI, ANMA İLANI, ÖZEL DERS İLANI, BAŞSAĞLIĞI İLANI, TEŞEKKÜR İLANI,  INSERT DAĞITIMI

HÜRRİYET GAZETESİ İLAN SERVİSİ

HÜRRİYET TİCARİ İLANLAR

Hürriyet Gazetesi Ticari ilanları, firma ve ürün tanıtımınızı yapabileceğiniz, çerçeveli olarak yayınlanan gazete ilanlarıdır.

 

Hürriyet Gazetesi; deneyimli ve nitelikli yazar kadrosu, köşe yazarlarının günlük yorumları, kaliteli içeriği ile aynı zamanda Türkiye’de en çok okunan gazetedir. Zengin içeriği yanı sıra iyi bir ilan gazetesi olarak da algılanan Hürriyet’te yayınlanan ilanlar diğer gazetelere göre daha yüksek sayıda okura ulaşmaktadır.

 

Hürriyet Gazetesine verilen ticari ilanlar genel olarak kurumsal firmalar, finans, inşaat, turizm, eğitim, otomotiv sektörleri başta olmak üzere tüm sektörler tarafından tercih edilmektedir. Hürriyet Gazetesi İlan Servisi ile dilediğiniz ölçüde ve özellikte reklamınız en ekonomik şekilde ve özenle tasarlanır ve yayınlanır.

Hürriyet Gazetesi Ticari İlan Yayın Koşulları

 

  •  Hürriyet gazetesi 1. sayfasında ilan yayınlanabilmesi için yazı işleri onayı gerekmektedir ve yayın garantisi yoktur.

 

  • Hürriyet gazetesi Arka kapak, arka kapak içi, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ve 13. sayfalar Türkiye baskısı yayınlanmaktadır.

 

  • Hürriyet gazetesi ilanlar boyut önceliğine göre sayfaya alınır.

 

  • Türkiye baskısı tercihli sayfalar ilan rezervasyonları ilan yayın tarihinden birkaç gün önce yapılmalıdır.

 

  • Siyasi Parti ilanları ve Duyuru ilanları hukuk onayı alınarak yayınlanabilmektedir.

 

  • Ana gazetede yayınlanacak ilanların yayın tarihinden 1 gün önce saat 15:00'a kadar, gazetelerin eklerine (Kelebek, Pazar Keyfi vb.) verilecek ilanların ise yayın tarihinden 2 gün önce ilan görsellerinin gönderilmiş olması gerekmektedir.

 

  • İlan görselleri tarafınızca hazırlanıyor ise müşteri temsilcimizin bildirdiği teknik özelliklere uygun olarak hazırlanmalıdır. Detaylı bilgi için 444 33 13 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

TURİZM İLANLARI

Hürriyet gazetesinde yayınlanacak turizm ilanlarına, eğitim sektöründe olduğu gibi destek vermek amacıyla ekonomik bir reklam tarifesi uygulamaktadır. Turizm ilanları yoğunlukla Hürriyet Ana gazete içerisinde renkli olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca Pazartesi günleri “Hürriyet Seyahat Eki” tüm Türkiye genelinde yayınlanmaktadır. Tatile çıkacak kişilerin bir rehber gibi kullandıkları ve takip ettikleri Hürriyet Turizm Sayfaları sektörün lideri konumundadır.

EĞİTİM İLANLARI

Hürriyet gazetesi olarak, Hürriyet gazetesinde yayınlanacak eğitim ilanlarına, eğitim sektörüne destek vermek amacıyla ekonomik bir reklam tarifesi uygulanmaktadır. Eğitim ilanları Hürriyet Ana gazete içerisinde ve Pazar günü yayınlanan Hürriyet İK ekinde, "İşin Başı Eğitim" sayfalarında yayınlanmaktadır.

TANITIM İLANLARI

Hürriyet gazetesi Tanıtım ilanları, firma ve ürün tanıtımınızı yapabileceğiniz, çerçeveli olarak yayınlanan gazete ilanlarıdır. Hürriyet Gazetesine verilen tanıtım ilanları genellikle kurumsal firmalar ile finans, inşaat, turizm, eğitim, otomotiv sektörler başta olmak üzere bütün sektörler bu ilan türünü tercih etmektedirler. Dijital ortamdaki gelişmeler öne çıksa da gazete reklamları halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır. Firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi gazete ilanları aracılığı ile müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde 444 33 13 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

<

Türkiye'nin gazete ilan sitesi hurriyetseriilan.net her gün pek çok kişiye gazete ilanı hizmeti vermektedir. hurriyetseriilan.net'e üye olmadan, Türkiye'nin her yerinden tek numara; 444 33 13 ile hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük, en etkili, en çok okunan gazetesi Hürriyet'te Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; seri ilanlar, kayıp ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, vefat, anma, teşekkür, başsağlığı, mevlüt ilanları ve insert dağıtımı ile mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Hürriyet Gazetesi İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Hürriyet Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya