Hürriyet Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

444 33 13

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

SERİ İLAN, ELEMAN İLANI, EMLAK İLANI, KAYIP İLANI, VASITA İLANI, HÜRRİYET İK İLANI,

VEFAT İLANI, ANMA İLANI, ÖZEL DERS İLANI, BAŞSAĞLIĞI İLANI, TEŞEKKÜR İLANI,  INSERT DAĞITIMI

HÜRRİYET GAZETESİ İLAN SERVİSİ

HÜRRİYET SERİ İLANLAR

KAYIP - ZAYİ İLANLARI

Nüfus cüzdanı, ehliyet, diploma, okul kimliği, çek, senet ve bunun gibi  evraklarınızı kaybettiyseniz, hükümsüzlüğüne dair ilan vermek için ilan servisimiz ile irtibata geçiniz. Bir kaç dakika içerisinde ilan verme işleminiz gerçekleşecektir. Zayi, kayıp ve duyuru ilanlarında kelime sayısına göre fiyatlandırılır. Kayıp İlanınızın yayınlandığı gazeteyi alarak saklamanızı tavsiye ederiz.

 

Hürriyet Gazetesi zayi ilan örnekleri:

 

- Diplomamı kaybettim. Hükümsüzdür. Ahmet DĞAN

 

- Nüfus cüzdanımı kaybettim. Hükümsüzdür. Mehmet YILMAZ

 

- H.Ü. öğrenci kimlik kartımı kaybettim. Hükümsüzdür. Tarık ÖZDEMİR

 

- B23065 numaralı 1 adet faturamız kaybolmuştur. Vergi Dairesi: Belirtilen VD. Vergi No:012345678. Hükümsüzdür. İlgili Kurum

 

- 245767434242 vergi nolu yazarkasa ruhsatımı kaybettim hükümsüzdür Deniz KAHRAMAN

 

<

Türkiye'nin gazete ilan sitesi hurriyetseriilan.net her gün pek çok kişiye gazete ilanı hizmeti vermektedir. hurriyetseriilan.net'e üye olmadan, Türkiye'nin her yerinden tek numara; 444 33 13 ile hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük, en etkili, en çok okunan gazetesi Hürriyet'te Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; seri ilanlar, kayıp ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, vefat, anma, teşekkür, başsağlığı, mevlüt ilanları ve insert dağıtımı ile mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Hürriyet Gazetesi İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Hürriyet Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya