Hürriyet Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

444 33 13

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

SERİ İLAN, ELEMAN İLANI, EMLAK İLANI, KAYIP İLANI, VASITA İLANI, HÜRRİYET İK İLANI,

VEFAT İLANI, ANMA İLANI, ÖZEL DERS İLANI, BAŞSAĞLIĞI İLANI, TEŞEKKÜR İLANI,  INSERT DAĞITIMI

HÜRRİYET GAZETESİ İLAN SERVİSİ

HÜRRİYET DİĞER İLANLAR

İNSERT DAĞITIMI

Firma tanıtımınızı, geniş ürün yelpazenizi, promosyonlarınızı tanıtabilmenin en etkili yolu Hürriyet Gazetesi insert dağıtımıdır.

 

Tanıtıcı broşürlerinizi hedef kitlenizin ev ve ofislerinin içine ulaştırmanın en etkili yolu Hürriyet Gazetesi içerisinde dağıtılan insert ile mümkündür.

 

İnsert dağıtımları tüm Türkiye genelinde yapılabildiği gibi; il, ilçe ve semt bazında da dağıtılabilmektedir.

 

Hürriyet Gazetesi İlan Servisi olarak; broşür dağıtım sürecinizi, görsel tasarımdan, baskı ve dağıtıma kadar en uygun şekilde yapabilmek için profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hürriyet Gazetesi İnsert Dağıtım Koşulları

 

  • Hürriyet Gazetesi insert dağıtım fiyatlandırması, insert sayfa sayısına ve dağıtım adedine göre değişmektedir.

 

  • Hürriyet Gazetesi insert baskısı, müşteri temsilcimizin belirttiği şekilde, irsaliyeyle birlikte verilen adrese dağıtım gününden 2 gün önce teslim edilmelidir.

 

  • Hürriyet Gazetesi insert dağıtım adedinin en az 10.000 adet olması gerekmektedir.

 

  • Görsel tasarım ve baskı tarafınızca yapılıyor ise baskıya girmeden önce müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri almak gerekmektedir.

 

  • Hürriyet Gazetesi insert dağıtımlarında %5 oranında fire verilebileceği unutulmamalıdır.

 

Dağıtılacak insert boyutu gazete içine konduğunda en ve boy olarak gazete boyutunu aşmamalı, insert hazırlanmadan önce ölçüler ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimizden bilgi alınmalıdır.

<

Türkiye'nin gazete ilan sitesi hurriyetseriilan.net her gün pek çok kişiye gazete ilanı hizmeti vermektedir. hurriyetseriilan.net'e üye olmadan, Türkiye'nin her yerinden tek numara; 444 33 13 ile hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük, en etkili, en çok okunan gazetesi Hürriyet'te Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; seri ilanlar, kayıp ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, vefat, anma, teşekkür, başsağlığı, mevlüt ilanları ve insert dağıtımı ile mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Hürriyet Gazetesi İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Hürriyet Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya